Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai Trajet -04

0 ЕУР

Се продава од: Hixhret Bajrami 08 мар. 17:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Hyundai
Модел
Trajet
Hyundai Trajet
Minivan (Kombi)
2004 godina
Nafta
Cena: Po dogovor
Hixhret Bajrami
0038970626963
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации