Македонски | Shqip | English |

Hyundai Tucson 2.0 2WD

Се продава од: Bobi 06 јун. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 299 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Tucson
Registriran do 27/04/2019 odlicno socuvan
Нема посетени огласи
Кон почеток