Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Hyundai i10 1.2 во одлична состојба

3 600 ЕУР

Се продава од: Marija Marija 12 септ. 15:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Hyundai
Модел
i10
Многу добро сочувана кола, гаражирана, купена од Inside Auto Ohrid 2009г. Immobiliser, LG CD Radio, ABS, Airbag, централно заклучување, задниот брисач, сервисна книшка, 4 зимски гуми, 2 клуча, нов акумулатор, светла за магла. Power steering овозможува суптилно, но сигурно маневрирање. Употребував најквалитетен бензин од 100 октани. Колата нема никакви проблеми, вози како нова, многу малку троши - 4,4L/100km. 62 266 км. Регистрирана до 30.04.2021.Повелете
Marija Marija
  Online
070802199
Leaflet
Кон почеток