Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hyundai i20 2011 benzin 1.2 3890€ 57kw

3 890 ЕУР

Се продава од: Auto plac occasion 15 септ. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Hyundai
Модел
i20
🇨🇭Hyundai i20 2011 benzin 1.2 3890€ 🇲🇰
Kolata e donesena od Swajcarija plateni site davacki do registracija ( carina tiff homologacija ). Kilometri 140.000 km so servisna kniska. Dokumentite su privedeni i zavereni na notar za povise informacija ve molam na 070551857
2011 godina na homologacija
I mnogu druga oprema
Bez zameni
Bez zameni ve molam
Cena : 3890€
Auto plac occasion
070551857
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации