Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYUNDAI I 20 1.4 CRDi -10 PERFEKTEN A.C. AVTO ALEX

4 680 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A.C. AVTO ALEX Вчера 08:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата

KIA CEED FACELIFT -10 1.6 CRDi A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
MERCEDES-BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN A.C. AVTO ALEX 3 980 ЕУР
OPEL ZAFIRA - REDIZAJN - 2010 - 1.7 CDTi- A.C. AVTO ALEX 4 980 ЕУР
TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
i20
– KOLATA E VO PERFEKTNA TEHNICHKA SOSTOJBA
KAKO I NADVORESHNO TAKA I ENTERIERSKI

– REDOVNO SERVISIRANA SO REALNI

182.330 KM SO SERVISNA KNISHKA

OD OPREMA POSEDUVA :

–BOARD KOMPJUTER
– ELEKTRONIKA NA PROZORI
– AIRBAGS
– KLIMA
– FABRICKO CD RADIO
– KOZEN VOLAN
– GREACI NA PREDNI SVETLA
– ODLICNI GUMI
– CENTRALNO SO 2 KLUCA
– ABS / ESP
– USB INPUT
-AUX INPUT

SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si – www.avtokompas.si
0038941774435 ALEX

info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
A.C. AVTO ALEX
Добредојдовте, A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
http://acavtoalex.mk/
A.C. AVTO ALEX
070354113
Leaflet
A.C. AVTO ALEX

A.C. AVTO ALEX

15 Огласи во продавницата
FIAT STILO 1.9 -06 MULTIJET A.C. AVTO ALEX 2 980 ЕУР
FORD FIESTA - TITANIUM - 1.4 TDCi - A.C. AVTO ALEX 4 490 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI -06 ODLICEN A.C. AVTO ALEX 3 600 ЕУР
TOYOTA AURIS - 1.4 D4D - 2009 - PERFEKTNA - A.C. AVTO ALEX 5 580 ЕУР
Кон почеток