Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai i30 so atestiran plin -08

5 100 ЕУР

Се продава од: Vlado 11 мар. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Hyundai
Модел
i30
prodavam hyndai i30 neuvezuvan so atestiran plinski ured redovno servisiran i odrzuvan so ful oprema i mnogu mala potrosuvacka vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток