Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HYNDAI I30 1.4CW

5 900 ЕУР

Се продава од: Стефан 15 јан. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Hyundai
Модел
i30
Редовно сервисиран во овластен сервис.Прв власник.
Стефан
078219211
Leaflet
Кон почеток