Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai i30 2009

4 000 ЕУР

Се продава од: Viktor 22 апр. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Hyundai
Модел
i30
Автомобилот е во добра општа состојба добро сочуван од прв сопственик и со гратис зимски гуми
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации