Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Hyundai ix35 2.0crdi 136ks 4x4 95000km 2011 MT Auto

11 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto 7 800 ЕУР
Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 142000km nova 2010 MT Auto 7 800 ЕУР
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 ЕУР
Mercedes-Benz C 200cdi 136ks avantgarde 2010 MT Auto 9 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
ix35
hyundai ix 35 2.0 crdi 4x4 136 ks nov bez zabeleska
- servisna kniska nova unikat -
- 95000 km 2 klucevi, servisna kniska
- napomena: 100 % garancija za km -
- kupen od hyundai concesionaria milano italy -
- prva boja bez prefarban detal bela perla ! ! !

- 4x4 pogon na site trkala
- klimatronik
- 6 brzini manual
- tempomat
- alu bandazi so novi gumi 2020
- komandi na volan
- kozen servo volan so podesuvane
- radio so komandi na volan
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 95000 km moze proverka
- servisirana komplet
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor crdi
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno se do registracija
-- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Toyota Yaris 1.0 70ks 145000km nova 2007 MT Auto 4 200 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto 5 800 ЕУР
Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto 3 800 ЕУР
Opel Meriva 1.3cdti 95ks cosmo koza 2011 Mt Auto 6 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации