Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyundai ix35 1.7 CRDi

9 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Cajka 04 мај 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

12 Огласи во продавницата

VW Touareg 5.0 TDI 258kw 351ks 2009 19 900 ЕУР
VW Touran 2.0 TDI 4 600 ЕУР
VW Jetta 1.9 tdi 105 ks 5 900 ЕУР
Seat Altea 2.0 TDi 103kw -04 3 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Hyundai
Модел
ix35
Се продава Hyundai ix35 1.7 CRDi 116ks 2WD 2011 год, прва регистрација 2012год, неувезувано од прв сопственик со поминато 208.000км, со високо ниво опрема, ABS,ESP, Hill Assist , алуминиумски фелни, електрика на сите прозори, автоматска двозонска клима, радио CD MP3 USB AUX Bluetooth, темпомат и мн останата опрема. Возилото е редовно сервисирано со сервисна книшка, и е сменет комплет сет ламела пред 800км, и регистриан со зелен картон до 30.01.2022 и е во одлична состојба.
Avto Cajka
Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila
Посетете ја нашата продавница
ul.Marsal tito bb Tetovo Прикажи на мапата
070256090
https://vtocajka.com.mk/lista-na-polovni-vozila/
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

12 Огласи во продавницата
Peugeot Partner 1.9D 2007 2 990 ЕУР
VW Touareg 5.0 TDI 258kw 351ks 2009 19 900 ЕУР
Се продава Ford Mondeo 1.6 TDCi 85kW 2016 год 12 500 ЕУР
BMW 118D 4 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации