Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JAGUAR S TYPE 2.7 diesel -05

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: DINAMIK INZENERING 03 дек. 10:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 13.910 МКД / месечно

DINAMIK INZENERING

13 Огласи во продавницата

FORD FOCUS 2  aluminium 16  so 5 dupki 50 ЕУР
FORD FOCUS 2.0 TDCi  136 Ks -06 3 500 ЕУР
PEUGEOT  BANDAZI  16 500 МКД
Aerodrom  - prizemje so dvor -sproti Hotel Rusija 92 000 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Jaguar
Модел
S-Type
Јагуарот оди одлично. На 180 не се слуша дека работи ! Сервисиран и одржуван редовно. Сите замени на делови се извшени навремено.
2.7 диезел со 204 Кс.
Надвор сива металик , внатре крем кожа. Целосна опрема и СЕ рабти безпрекорно.
Регистриран со зелен картон. За 4 години имам поминато 70,000 км без никакви проблеми.
Променети се дизнте , автоматскиот менувач , компресорот за климата и ладњакот за клима.
Нема потеба од додатни вложувања.
Сега има точно 232.000 Км.
Може да се проба и на автопат.
DINAMIK INZENERING

Venjamin Macukovski 2A -3/3
075 444425
[email protected]
DINAMIK INZENERING
075 444425

DINAMIK INZENERING

13 Огласи во продавницата

PEUGEOT 807 2.2 HDi -05 4 200 ЕУР
FORD FOCUS 2.0 TDCi  136 Ks -06 3 500 ЕУР
DIFERENCIJAL MEREDES 280 CDi -07 500 ЕУР
JAGUAR  S TYPE VO DELOVI 10 ЕУР
Кон почеток