Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

jaguar XE 2.0 D inter guma

27 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: inter guma 21 септ. 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Jaguar
Модел
XE
jaguar XF 2.0 180 ks kolata e kupena vo skopje od jaguar od prv gazda kolata e kako nova
inter guma
078244292
Leaflet
Кон почеток