Македонски | Shqip | English |

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

Се продава од: Daniela jovanovska Денес 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Аеродром, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Jaguar
Модел: XF
Jaguar XF 3.0 D 2010godina 116000 servisna knishka
full servisna istorija
kolata se naogja vo Zeneva Svajcarija vo bezprekorna sostojba, prva boja.
Kozen enterier full oprema.
prvi sopstvenici
Cenata e na stranski dokumenti (16.000 Evra)
Нема посетени огласи
Кон почеток