Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jaguar XF

12 500 ЕУР

Се продава од: Bella 20 септ. 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Jaguar
Модел
XF
Jaguar XF
- 2.7 Dizel BiTurbo,
- Kamera i parking senzori
- Full oprema
- Kozni sedista
- Novi gumi
- servisiran pred edna nedela
- smeneto ulje, filtri
Kolata e vo odlicna sostojba, mnogu socuvana za svoj merak.
Leaflet
Кон почеток