Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ruski dzip UAZ 469B 1981

2 800 ЕУР

Се продава од: Mane 18 дек. 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
CJ
UAZ 469B 1981 benzin/plin vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток