Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Cherokee 2.5

5 200 ЕУР

Се продава од: Blagojco 14 ноем. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 11.130 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Cherokee
Voziloto i vo super sostoja redovno servisirano izvrseno e promena na rebrast kais so zategaci , vodna pumpa , senzor za bregasta , ima nov akomulator i novi gumi. Registrirano e do 09.2020 so zelen karton , nema nikakvi mehanicki zabeleski.
Blagojco
070326186
Leaflet
Кон почеток