Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Cherokee 2014

14 500 ЕУР

Се продава од: Stojan Вчера 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Cherokee
Se prodava -Jeep Cherokee 2014, 2.4, 184 ks, 137kw - Kilometraza- 97 000 mi - So dva orginalni klucevi - Ful oprema i redovno servisiran - Registriran do 5 / 2022 - Voziloto e vo odlicna sostojba. - Poveke info na 070-887-242- Stojan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации