Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Jeep Cherokee

3 400 ЕУР

Се продава од: Zoran Bojcovski 27 ноем. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.280 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Cherokee
Jeep Cherokee 2006 godina 2.8 dizel perfekten zacuvan mnogu dobro so mnogu oprema na BG tablici registriran zelen karton
Zoran Bojcovski
071233364
Leaflet
Кон почеток