Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Cherokee 2.5 CRDI

3 700 ЕУР

Се продава од: Privat 02 дек. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.920 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Cherokee
Reg na Bg tabli do septembri
Racen menjac so Reduktor Racen
So spori Brzini
Vo mnogu dobra sostojba kako nov
Leaflet
Кон почеток