Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Cherokee

10 000 ЕУР

Се продава од: Gostivar 20 мај 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Cherokee
Kollata bez flek kako nova
Gostivar
071802196
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации