Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass crd 2.2

10 900 ЕУР

12 700 ЕУР

Се продава од: Riste Денес 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Compass
Se prodava Jeep Compass crd 2.2 120kw=163ks , kupen sredinata 2013 od salon, prv sopstvenik, kolata ima pominato 145.000 km realni, moze proverka kade sakate. Dzipot e redovno servisiran , bez nikakvi grebnatinki, mala potrosuvacka, top sostojba , povekje informacii na 078201166.
Leaflet
Кон почеток