Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass

12 700 ЕУР

Се продава од: Riste Вчера 03:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Compass
Se prodava Jeep Compass crd 2.2 120kw=163ks , kupen sredinata 2013 od salon, prv sopstvenik, kolata ima pominato 145.000 km realni, moze proverka kade sakate. Dzipot e redovno servisiran , bez nikakvi grebnatinki, mala potrosuvacka, top sostojba , povekje informacii na 078201166.
Leaflet
Кон почеток