Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Се продава од: Aleksandra Вчера 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Compass
Prodavam Jeep Compass proizveden 2012god,so pominati 102696 km ,na bugarski tablicki,ne e uvezuvan (kupen e od salon vo Bugarija),vtor sopstvenik,vo odlicna sostojba. Poveke informacii na 078 222 753 Aleksandra.
Aleksandra
078222753
Leaflet
Кон почеток