Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120 KS COSMO 7SED -08 MT Auto 4 200 EUR
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 145 KS NAVI LED S-LINE -09 MT Auto 9 800 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Compass
JEEP COMPASS 2.0 TDI 140 KS (VW MOTOR) 4x4 135000 KM NOVA
- LIMITED EDITION -
- SERVISNA KNISKA - 100% GARANCIJA ZA KM -
- 2 KLUCEVI - KOMPLETNO SERVISIRANA -

- 4x4 POGON
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- GREACI NA SEDISTA
- KOZA
- PARK SENZORI
- 6 BRZINI MANUEL MENUVAC
- ABS ASR SRS
- BORD KOMPJUTER
- KOMANDI NA VOLAN
- COMFORT SEDISTA
- SENZORI ZA DOZD
- NASLONI ZA RACE
- RADIO CD MP3 USB 4X50W SO 10 ZVUCNICI
- AUX IZLEZ ZA MUZIKA
- BLUETOOTH
- MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- GREACI NA RETROVIZORI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA STAKLA
- 8 AIRBAGS
- EL RETROVIZORI
- TRIKRAK SERVO KOZEN VOLAN SO PODESUVANJE
- EL NA RETROVIZORI
- POTROSUVACKA 5 L/ 100 km
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA
- BEZ UDARI BEZ OSTETUVANJA
- KOMPLETNO SERVISIRANA NOVI PLOCKI, NOVI AMORTIZERI
- NOVI GUMI
- SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KILOMETAR
- KOLATA E NA ORIGINALNI 135000 KM ** - MOZE PROVERKA NA KOMPJUTER
- 100 % GARANCIJA ZA KILOMETRI
- VO KOLATA NIKOGAS NE E PUSENO
- EDEN I EDINSTVEN SOPSTVENIK
- KOLATA E KAKO OD SALON SITE DELOVI SE ORIGINALNI STAKLA FAROVI STOPOVI, NEMA UDARI I NEMA OSTETUVANJA I SE SI RABOTI PO NEA STAKLA,KLIMA,RADIO
- NA KOLATA RABOTI SE DO POSLEDNO KOPCE
- UNIKAT , NOVA , SAMO VO MT AUTO

---- -- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

---- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.
076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
Imame poveke vozila.

Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
MAZDA 6 2.0 D 140 KS FEJSLIFT KOZA XENON PDC - 09.MT Auto 6 800 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 107000 KM  07 MT Auto 3 900 EUR
BMW X3 2.0D 150 KS FEJSLIFT 4X4 175000 KM- 07.MT Auto 7 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации