Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZAMENA ZA KOMBI

7 900 ЕУР

Се продава од: DAK 03 окт. 11:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Compass
JEEP KOMPAS 2.0
PRV GAZDA
139.000KM
ZAMENA ZA;
CITROEN JUMPI-JUMPER
MECEDES VITO
RENAULT
PEZO-EXPERT
KOMBINJA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации