Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass 4x4

Се продава од: Hristijan 15 јан. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Compass
2.4 kubici,2007 godina,176.000 km,benzin,170k.s,greaci na sedista,greaci na retrovizori,4 novi zimski gumi,4 novi letni gumi,4 crni bandazi jeep,4 sivi bandazi jeep,registracija makedonska do juli 2020 godina zaedno so zelen karton.
Kontakt 077 625 477
Hristijan
077625477
Кон почеток