Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cherokee 2.7 CDR

6 000 ЕУР

Се продава од: Medat 02 јан. 21:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Voziloto e vo odlicna sostojba,4x4, vozilo za site vidovi na patista. registrirano cela godina do 12.2020. Redovno servisirano, oddrzano!
Leaflet
Кон почеток