Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cheroke

6 200 ЕУР

Се продава од: Iljas 03 ноем. 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Ima novi gumi novi bandazi servis e full praen
5.2 V8
Leaflet
Кон почеток