Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР

29 900 ЕУР

Се продава од: Jeep 14 јан. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Se prodava Jeep 2015,3.0 SUMMIT,125 000naj ful oprema, perfekna sostojba,
Leaflet
Кон почеток