Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

0 МКД

Се продава од: Goran 21 апр. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Se prodava JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT so FULL + FULL OPREMA.
Godina na proizvodstvo 12.2013
Kilometraza 142000km
Servisiran e vo Juli 2020 vo ovlasten servis.
Zimski i Letni gumi.

Goran 070 275 173

Mensur 070 507 382

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации