Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP GRAND CHEROKEE -17

0 ЕУР

Се продава од: Krenar Вчера 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE
- Година на производство - 2017 год.
- Километража - 75.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0
- Силина на моторот - 184kw

Уредно сервисиран на овластен сервис.
Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток