Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cherokee 2017

0 ЕУР

Се продава од: Krenar 02 мај 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Се продава JEEP GRAND CHEROKEE
- Година на производство - 2017 год.
- Километража - 75.000 км
- Зафатнина на моторот - 3.0
- Силина на моторот - 184kw

Уредно сервисиран на овластен сервис.
Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации