Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Grand Cherokee

48 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LIDO DOOEL 13 ноем. 13:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Grand Cherokee
Grand sherokee 2016 g 10 mesec kupen od salon so servisna kniška pominato 70000 km srevisiran vo ovlasten servis dva para gumi limitirana serija .
LIDO DOOEL
070216322

LIDO DOOEL

2 Огласи во продавницата
Ducati Panigale 899 13 800 ЕУР
Кон почеток