Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4WD 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO 21 ноем. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

29 Огласи во продавницата

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 8V 4X4 UVOZ OD SVAJCARIA FUL 0 МКД
FORD S MAX 2.0 TDCI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
HONDA CIVIC 1.8 I 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
HONDA JAZZ 1.4 I UVOZ OD SVAJCARIA SO EXTRA OPREMA 5 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Patriot
UVEZENO OD SVAJCARIA REGISTRIRANO DO 09.04.2021
PROIZVODENA 10.12.2007
MOTOR 2.0 DIZEL 103 KW - 143 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KOZEN SALON
KLIMA
TEMPOMAT
GREACI NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CD RADIO USB AUX NAVIGACIONEN SYSTEM
ORGINALNA EURO KUKA
ALUMINIUMSKI BANDASI SO NOVI LETNI GUMI
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

29 Огласи во продавницата
NISSAN JUKE 1.6I 4WD AUTOMAT UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
OPEL VECTRA 2.0 16V KLIMA ATESTIRAN PLIN 1 100 ЕУР
FORD S MAX 2.0 TDCI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
MERCEDES B 170 AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA 0 МКД
Кон почеток