Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

0 ЕУР

Се продава од: Isejni 05 апр. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Patriot
JEEP PATRIOT 2.0 crd 4x4 FULL oprema 4 novo gumi
Leaflet
Кон почеток