Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jeep Patriot

Се продава од: Iseini florim 11 јан. 18:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Patriot
Jeep patriot 2.0 crd
Iseini florim
070804589
Leaflet
Кон почеток