Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jeep Patriot 2.0 diesel 2007

8 000 ЕУР

Се продава од: Stojance 25 ноем. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Patriot
Se prodava JEEP PATRIOT 2.0 Diesel, 138ks, 4X4, 2007 godina.
Odlicno socuvan, redovno servisiran.
Full oprema: koza, klima, elektronski prozori, greaci na sedista, predni halogenki, aluminiumski bandasi i drugo.
Registriran do 19.03.2021, moze da se vidi vo sekoe vreme.
Stojance
 
071531047
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации