Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

JEEP Wrangler 4x4

10 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 26 ноем. 16:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Opel Corsa 3 800 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV
Марка
Jeep
Модел
Wrangler
Se prodava JEEP Wrangler 4x4
cena:10.999eur vo odlicna sostojba.
mob:070-209-228
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet 12 500 ЕУР
Mercedes E 220 5 900 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Great Wall Voleex 1.5 -
Кон почеток