Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dzip Jeep Wrangler 4x4 2.8crd 🇨🇭🇨🇭 offroad

18 000 ЕУР

Се продава од: BABA-Podgorci 14 фев. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Jeep
Модел
Wrangler
Top sostojba donesen od Svajcarija.
Motor 2.8crd 200konji.
6 brzini salter
Podignat (Oldman Emu Nitrocharger) i prosiren offroad paket.
Registriran MK tabli cela godina.
Pominati original 256000km
Servisiran.
Viber: 070362871
Mozna zamena za poevtino vozilo.
BABA-Podgorci
075 600 905
Leaflet
Кон почеток