Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA SORENTO 2.5 DIESEL

5 500 ЕУР

Се продава од: Venas Mehmedi 08 дек. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
KTM
KIA SORENTO 2.5 DIESEL 4X4
142.000 KM

TEL: 075791242
WHATSAPP: 072696664
Venas Mehmedi
075791242

WhatsApp:
072696664
Leaflet
Кон почеток