Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

0 ЕУР

Се продава од: Dejan Lozanovski Денес 09:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Караван
Марка
Kia
Модел
Carnival
Kia Carnival vo odlichna sostojba
-redovno servisirana
-dva seta gumi Hancock (letni/zimski)
-kozni sedishta so greachi na sedishta
-klimatronic
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-ABS
-airbag
-aluminiumski felni
Dejan Lozanovski
070207566
Кон почеток