Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Carnival -05

2 300 ЕУР

Се продава од: Rbert 09 фев. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Kia
Модел
Carnival
Se prodava Kia Carnival 2005 godina 2.9d registrirana kolata e vo odlicna sosotojba POSLEDNA CENA 2300 evra
Leaflet
Кон почеток