Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA Clarus 2000 GLX

1 200 ЕУР

1 700 ЕУР

Се продава од: Zoran 16 апр. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Kia
Модел
Clarus
Прв сопственик, фул кожа, плин, електрика на ретровизори и седиште, фул опција, ганц нови гуми, нов акумулатор, супер радио, биг ксенон светла, клима.Колата беспрокорно работи.
Цена 1200 евра или најблиската понуда.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации