Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto

2 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto 3 300 EUR
Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto 6 800 EUR
FORD FUSION 1.4 TDCI 70 KS - 06..MT Auto 2 999 EUR
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Kia
Модел
Picanto
KIA PICANTO 1.1 65 KS BENZIN KAKO NOVO
- 173000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERVISIRANA ! ! !
- SERVISNA KNISKA - 2 KLUCEVI -
- NOVA UNIKAT - 100% GARANCIJA ZA KM -
- KOMPLETNO SERVISIRANA NA 161000 KM

- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN CD MP3
- WINDOWS MOBILE PRIKLUCOK
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 173000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR
** POTROSUVACKA 4.5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ZENA 1959 GOD ! ! !

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

LOKACIJA: Izlez na Ohrid sprema Bitola na 200m do benziskata Makpetrol.

076 877 333
Sledete ne i na FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Audi a3 2.0 tdi 140 ks sportback - 06.mt auto 5 500 EUR
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS 142000 KM NOVA -10.MT Auto 7 800 EUR
VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS DSG NAVI NOV  2007 MT Auto 5 900 EUR
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации