Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Rio 1.1

Се продава од: Горан 14 фев. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Kia
Модел
Rio
Se prodava Kia Rio 1.1 dizel so 6 brzini registrirana servisirana i ima zelen karton. Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme
Горан
078364072
Leaflet
Кон почеток