Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Rio 1.5 crdi klimatronic

0 ЕУР

Се продава од: Stole 04 мај 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Kia
Модел
Rio
Kia-Rio 1.5crdi 2007 godina klimatronic
Full oprema
Kolata e maksimalno socuvana
2 kluca
Novi gumi
Plateno e se do registracija,okolu cenata ima prostor za dogovor!!!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации