Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA RIO 1.5d Full oprema zamena

0 МКД

Се продава од: Kia 05 мар. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Kia
Модел
Rio
Napraven site servisi. Full oprema. 1.5 diesel. 2006. Moze zamena
Leaflet
Кон почеток