Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Зafira 1.9 cdti -07 Full moze zamenа

3 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf 14 фев. 18:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата

Bmw x5 3.0 disel -08 -
Opel Corsa 1.8 gsi -03 donesen od Svajcarija extr 2 550 ЕУР
Mercedes E 270 cdi karavan -03 full 2 650 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti -05 Full 2 350 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Kia
Модел
Rio
opel zafira 1.9 cdti
God 2006-7
Full oprema
-klima
-abs
-sega registrirano
-servo
-airbag
-bord computer
-dobri gumi
-servisiran redovno
-i mnogu drugi opremi
-moze zamena
Info 070827441
-auto plac cile
jusuf
Leaflet
jusuf

jusuf

17 Огласи во продавницата
VW Golf 4 1.9 tdi -02 full auto plac cile 2 350 ЕУР
Opel Corsa 1.3cdti -05 Full 2 350 ЕУР
BMW 530d -04 M packet full oprema moze zamena 6 700 ЕУР
BMW 320d -99 klima extrq auto plac cile 2 450 ЕУР
Кон почеток