Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Rio 1.4 Itno i povolno

150 ЕУР

4 300 ЕУР

Се продава од: Maja Вчера 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Universal
Марка
Kia
Модел
Rio
Се продава автомобил Kia Rio 1.4 2008 година Бензин плин со А-тест од прв газда, возена од жена како трето семејно возило со реално помината километража

Во исклучително зачувана состојба, редовно сервисирана кај овластен сервисер, направен комплетен целосен сервис во 2019 година

Регистрирана, со зелен картон и каско осигурување до 10.09.2020 година


Leaflet
Кон почеток