Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento

21 000 ЕУР

Се продава од: Mensur 24 авг. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sorento
Kolata e extra zacuvana kupeno vo makedonija ne e uvoz moze proverka kaj sakate.. kolata e vo extra sostojba so 4x4 greaci na predni sedista i vola so staklen krov zadni fabricki senzori so servisna kniska... za kesh ekstra cena...
Moze zamena so vasa ili moja doplata...
Leaflet
Кон почеток